Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz isedanismanlik24@gmail.com

Telefon Numaramız +90 446 224 6224

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

İse Vize Danışmanlık Ofisi
Yurtdışına çıkmak için vize gereksinimi olan misafirlerimize hizmet vermektedir.
İlgili konsolosluk veya elçiliklerin vize başvuru türüne göre,
Eksiksiz evrak ile başvurunun sağlanması,
Gerekli seyahat sigortası,
Gerekli yeminli tercüme hizmetleri ve
ilgili kurumlardan randevunuzun alınarak başvurunuzun sorunsuz tamamlanmasını sağlamaktadır.

Şirketimiz Hakkında

İlk olarak  “vize danışmanlığı” alanında İse Vize Danışmanlık Hizmetleri olarak bir şahıs firması şeklinde faaliyetlerine başlayan işletmemiz kısa sürede Erzincan başta olmak üzere çevre illerden de gelen taleplere cevap vererek yurtdışı vize başvurularında danışanlarımızın başvurularının eksiksiz ve sorunsuz gerçekleştirmelerini sağlamış yüzlerce danışanımızın gerek ziyaretçi, gerekse oturum ve de gerekse öğrenci vizelerini almanlarına destek olmuştur.
10 Nisan 2019 tarihinde sektörümüzün tüm alanlarında hizmet verebilmek amacıyla Erzincan merkezde kurulan şirketimizin  ilker Semiz Turizm Reklam San. Tic. Ltd. Şti. olara tüzel kişilik kazanmıştır.
Şirketimiz 1618 sayılı turizm yasası kapsamında hizmetlerini sürdürmekte olup vize danışmanlığımızın yanı sıra tatil, tur, organizasyon, uçak bileti gibi faaliyetleride sunabilecek acenta başvurusunu yapmıştır.
Mayıs 2019’da T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığımızca “EGEMEN 24 TURİZM SEYAHAT ACENTASI” ünvan başvurumuz onaylanmış ve Turizm Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) üyeliğimiz tamamlanmıştır.

Misyonumuz

Şirketimiz olarak hizmet verdiğimiz sektörde ülkemizin güzeliklerinin en iyi şekilde tanıtımına katkı sunmak amacındayız. Buna bağlı olarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ziyaretlerinde yurttaşarımızın ve misafirlerimizin sorunsuz bir şekilde vize başvurularını ve ziyaretlerini sorunsuz tamamlamak gayreti ve amacındayız.

Vizyonumuz

Vize danışmanlığı, yeminli tercüme ve seyahat acentalığı olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürüp bize güvenen müşterilerimizin güvenlerine layık olmaya çalışıyoruz.

  • HAKKIMIZDA

    ise Vize Danışmanlık Ofisi
    ilker Semiz Turizm Reklam Ltd. Şti. iştirakidir. Şirketimiz TURSAB üyesi olup acenta ünvanımız :  Egemen 24 Turizm Seyahat Acentası’dır.
    Belge Numaramız : 12469