Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz isedanismanlik24@gmail.com

Telefon Numaramız +90 446 224 6224

Seyahat Sigortası

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Seyahat Sigortası

SEYAHAT SİGORTASI NEDİR? NE İŞE YARAR?
Seyahat sigortası nedir
sorusuna verilebilecek en kısa cevap, hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilen hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşidi olduğudur.

Seyahat sigortası nedir sorusuna daha geniş bir cevap verilmesi gerekirse; özelikle Avrupa ülkeleri vize işlemlerinin bir ön koşulu olması nedeniyle (Schengen vizesi) “vize sigortası” olarak da bilindiğini söyleyebiliriz.

Seyahat sigortası satın alırken, poliçenizin başlangıç ve bitiş tarihlerine, seyahat edecek kişi sayısına, ziyaret edeceğiniz ülkenin varsa vize şartlarına uygunluğuna, dikkat etmeniz çok önemlidir.


Şirketimiz bünyesinde hizmet verdiğimiz gerek vize işlemlerini yaptığımız danışanlarımıza gerekse seyahatlerinde bizi tercih eden müşterilerimize en uygun ve en kapsamlı seyahat sigortasını sunabilmek adına sürekli çalıştığımız ve anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden destek almaktayız.

Vize başvurusu aldığımız Erzincan başta olmak üzere  bize başvuruda bulunan Erzurum, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Sivas, Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl illerimizden de çok sayıda danışanımız bulunmaktadır.

Müşterilerimiz isterlerse kendi seyahat sigortalarını kendileride yaptırabilirler. Ama anlaşmalı olduğumuz şirketler fiyat anlamında güzel kolaylıklar sunmaktadırlar.

Yurtdışına gitmek için vize ihtiyacınız varsa sizde bizimle iletişim kanallarımız aracılığıyla iletilim kurabilirsiniz.

  • HAKKIMIZDA

    ise Vize Danışmanlık Ofisi
    ilker Semiz Turizm Reklam Ltd. Şti. iştirakidir. Şirketimiz TURSAB üyesi olup acenta ünvanımız :  Egemen 24 Turizm Seyahat Acentası’dır.
    Belge Numaramız : 12469